img
Homeopatie
Psychoterapie
Integrativní masáže
Reiki
Pomoc s porodem a otěhotněním
Semináře & Kurzy
Blog
 

ikona

Radana Šťastná

ikona

Vše, co nabízím, je podložené dlouhodobou prací s klienty, i přáteli, a stále obnovovanými zkušenostmi z vlastního rozvoje a poznávání světa.

          Vždy jsem se zajímala o přírodu, lidi, zvířata... a jejich tělesné a duševní zdraví. K tomu pak přibyl více i duchovní rozměr. Životní příběh mě provedl cestami studia medicíny v Praze i cizině, současně ale již i homeopatie (s učiteli českými i zahraničními). Také jsem poznala svět farmaceutického průmyslu. Rozhodla jsem se studovat (a hledat další) možnosti, jak pomáhat lidem, aniž bych byla závislá na složitých materiálních věcech (které mít s sebou nebudeme, když třeba ztroskotáme na ostrově...). Taková byla má myšlenka. Co bych tam dělala? Jaké prostředky by šly použít? Jen vlastní tělo, mysl, zkušenosti, duše (intuice), a víra v sebe aj. zákonitosti a bytosti.

          Proto jsem zkoumala tělo a psychiku v různých systémech a směrech a neustálé vlastní sebereflexi a sebezkušenosti (homeopatie, reiki, šamanské léčení, automatická kresba, relaxace a meditace, re-grese, dramaterapie, taneční terapie, holotropní dýchání, bioenergetika a pessoterapie, transakční analýza, aromamasáže, wholebody a biodynamické, thajské masáže, reflexologie, masáže dětí a kojenců).

 

Kontakt
Radana Šťastná (oficiálně MUDr. Kupfová)
Tel.: 603 845 354
Email: radana.stastna@volny.cz
Místo: Praha a okolí