img
Homeopatie
Psychoterapie
Integrativní masáže
Reiki
Pomoc s porodem a otěhotněním
Semináře & Kurzy
Blog
 

ikona

Semináře

ikona

Víkendové akce


Dvoudenní, víkendové (i jiné termíny jsou možné). Vhodné pro každého, kdo se zajímá o zdraví, poznání i duchovní cestu. Může pak svůj pokrok využít doma v rodině i s klienty.

Semináře pracující s tělem jsou samy o sobě léčivým procesem a vedou k dobrému uzemnění, které je předpokladem realizace záměrů.

Pokud není vypsán termín, vypíšeme dle Vašeho zájmu a vzájemné dohody.

Na seminářích obdržíte písemné materiály a osvědčení. S sebou pohodlné oblečení, přezůvky.
O podrobnosti volejte, pište.

Informace a přihlášky na telefon: +420 603 845 354 nebo e-mail: radana.stastna@volny.cz.

 

 

 

1.Seminář: Reflexologie pro každodenní použití 8.-9.9.2018, 17.-18.11.2018

„Stojíme si pevně, zdravě a s optimismem“
Naučíte se praktické reflexologické ošetření na obraze našeho těla na chodidlech a rukou, základní reflexologické uvolňovací hmaty a techniky práce s tělem. Také probereme základní principy funkčních a energetických souvislostí částí našeho těla s celkem dle východních nauk. Řekneme si o energetických drahách probíhajících našim tělem a budeme procvičovat jogovými cviky jejich uvolnění. Těmito cestami můžeme pomáhat sobě i druhým, zlepšovat kondici tělesnou i duševní, odstraňovat napětí, mírnit bolesti. Odnesete si znalosti, dobrou náladu i bohaté studijní materiály.

 

1.Seminář: Reflexologie mízního a hormonálního systému

„Tělo s duší rozkvete“

Dozvíte se, jak funguje a co ovlivňuje míza (lymfa) a hormony v našem těle. Naučíte se celé praktické reflexologické ošetření na chodidlech a základní body na rukou. Masáží čistíme, regenerujeme a posilujeme celé tělo i psychiku. Mizí projevy akutních i chronických zánětů, alergie, harmonizují se imunitní i hormonální systém, pomáhá se od potíží kolem menstruace, těhotenství, menopauzy, v prevenci nádorových onemocnění. Vyrovnávají se emoce a tak i poruchy nálad u dospělých a chování či učení u dětí. Samozřejmě se ovlivní i otoky, hojení při úrazech, celková látková výměna (trávení, vylučování...).Čištěním lymfy odplavujeme minulost a otevíráme se novému v životě. Rozvíjí se intuice a zlepšují vztahy k sobě i druhým.

 

1.Seminář: Reflexologie nervového a pohybového systému

„Posílení vůle, uvolnění mysli“

Naučíte se srovnávat pohybový systém (páteř, klouby), zlepšovat funkci nervového (vodivost nervů, výkonnost mozku).Uvolněním napětí v těle i mysli „posílíme nervy“. Pomocí reflexních zón rukou a nohou a celkovým uvolněním tělesným i meditativním se můžeme naladit jako „orchestr“.Techniky pomáhají při různých potížích nervového i pohybového systému dospělých i dětí, nemocných i zdravých sportovců. Připomeneme si, jak pracovat s myslí (v rámci našich záměrů v životě, stresových vlivů a psychosomatických onemocnění). Můžeme se stále učit být silnější tělesně i psychicky a žít propojeni se sebou a vědomě.

 

3.Seminář: Aroma-masáže, vonné rostlinné silice a intuitivní kresba

„Omlazující síla doteku a vůní“

Účinně a příjemně můžeme potěšit své tělo i duši, rozradostnit srdce a rozsvítit své „vnitřní slunce“. Naučíte se uvolňující až afrodiziakální masáž celého těla, která uleví i od bolesti a přináší krásu a dobrou náladu. Můžete pak předávat blízkým a také touto cestou prohlubovat a zlepšovat i vztahy s rodinou. V kombinaci s aromatickými oleji se rozproudí krevní, mízní oběh, odplaví stres a zvýší naše životní síla a energie. Rozvinete i schopnosti zacházet s relaxací a rostlinnými silicemi, posílíte fyzické i emocionální tělo, intuici a inspiraci.

Oleje i masáž lze používat intuitivně, proto budeme pracovat s automatickou kresbou a otevřením našeho jemněhmotného vnímání.

 

3.Seminář: Reflexologie pro každý den-pomoc na noze a ruce rychle, efektivně při vybraných tělesných projevech dětí i dospělých

13.10.2018 ve Zlaté dílně, K Horkám 19/21, Hostivař, 9.30-18.00

Pro první i opakovanou pomoc v rodině či dalším lidem probereme časté zdravotní potíže a možnosti jejich ovlivnění reflexologicky. (Kašle, angíny, nachlazení, bolesti zubů i uší, oční problémy, záněty dutin, problémy srdce, krevního tlaku, pomočování, ledvin, bolesti hlavy, kloubů, zad, potíže s trávením, průjmem i zácpou, chutí k jídlu, zvracením, astma, celkové povzbuzení obranyschopnosti, nervozita, bezvědomí, šok, spálení, opaření, jizvy, křečové žíly, poruchy menstruace...). Samozřejmě si připomeneme, že vše má své psychosomatické souvislosti, se kterými je dobré počítat a zacházet.

 

3.Seminář: Dramaterapie - život je hra aneb hry a role v našich životech

6.10. 2018 v Yoga club - Kořenského 4, Praha 5-Smíchov, 14.-19.00

2.12.2018 ve Zlaté dílně„K Horkám 19/21, Hostivař, 14.-18.30 (19.00)

Seminář pracující s reálnými situacemi ze života i s fantazií. Prozkoumáme hry, které tvoříme ve vztazích doma i v práci, zlepšíme sebevědomí, tvořivost, asertivitu i empatii. Osvobodíme sílu v emocích, objevíme skryté talenty a zapomenuté nápady. Rozvineme schopnost improvizace a zkusíme psychodramaticky zpracovat vybranou situaci. Uvědomíme si, jaké role, postoje, scénáře žijeme a vytváříme. A že je můžeme změnit. Otevřeme hlas, rozvineme různé druhy komunikace (se sebou i druhými). Využijeme pestré techniky - asociace, improvizace, dialogy, monology, vyprávění, relaxace, neverbální cvičení, práce se sny, vztahové konstelace...

 

 

Pravidelné lekce

 

1.Integrativní jóga s prvky tance

 

 

1.Život je hra aneb hry a role v našich životech radostně i vážně