img
Homeopatie
Reiki
Aroma-masáže
Reflexologie
Body-mind masáže
Pomoc s porodem a otěhotněním
Semináře
Články
Myšlenky, básně

Partner:

 

ikona

Semináře

ikona

Víkendové akce


Pokud není vypsán termín, vypíšeme dle Vašeho zájmu a vzájemné dohody.

Na seminářích obdržíte písemné materiály a osvědčení. S sebou pohodlné oblečení, přezůvky.
Cena dvoudenního semináře 3800,- Kč. O podrobnosti volejte, pište.


Informace a přihlášky na telefon: +420 603 845 354 nebo e-mail: radana.stastna@volny.cz.

 

1.Seminář: Reflexologie pro každodenní použití

14.-15.5..2016

9.30-18.00

místo: Klecany u Prahy (sever - Kobylisy)
„Stojíme si pevně, zdravě a s optimismem“
Naučíte se praktické reflexologické ošetření na obraze našeho těla na chodidlech a rukou, základní reflexologické uvolňovací hmaty a techniky práce s tělem. Také probereme základní principy funkčních a energetických souvislostí částí našeho těla s celkem dle východních nauk. Řekneme si o energetických drahách probíhajících našim tělem a budeme procvičovat jogovými cviky jejich uvolnění. Těmito cestami můžeme pomáhat sobě i druhým, zlepšovat kondici tělesnou i duševní, odstraňovat napětí, mírnit bolesti. Odnesete si znalosti, dobrou náladu i bohaté studijní materiály.

 

1.Seminář: Reflexologie mízního a hormonálního systému

3. - 4.2. 2017

9.30- 18.00 Klecany u Prahy

„Tělo s duší rozkvete“

Dozvíte se, jak funguje a co ovlivňuje míza (lymfa) a hormony v našem těle. Naučíte se celé praktické reflexologické ošetření na chodidlech a základní body na rukou. Masáží čistíme, regenerujeme a posilujeme celé tělo i psychiku. Mizí projevy akutních i chronických zánětů, alergie, harmonizují se imunitní i hormonální systém, pomáhá se od potíží kolem menstruace, těhotenství, menopauzy, v prevenci nádorových onemocnění. Vyrovnávají se emoce a tak i poruchy nálad u dospělých a chování či učení u dětí. Samozřejmě se ovlivní i otoky, hojení při úrazech, celková látková výměna (trávení, vylučování...).Čištěním lymfy odplavujeme minulost a otevíráme se novému v životě. Rozvíjí se intuice a zlepšují vztahy k sobě i druhým.

 

1.Seminář: Reflexologie nervového a pohybového systému

18.- 19.2. 2017

„Posílení vůle, uvolnění mysli“

Naučíte se srovnávat pohybový systém (páteř, klouby), zlepšovat funkci nervového (vodivost nervů, výkonnost mozku).Uvolněním napětí v těle i mysli „posílíme nervy“. Pomocí reflexních zón rukou a nohou a celkovým uvolněním tělesným i meditativním se můžeme naladit jako „orchestr“.Techniky pomáhají při různých potížích nervového i pohybového systému dospělých i dětí, nemocných i zdravých sportovců. Připomeneme si, jak pracovat s myslí (v rámci našich záměrů v životě, stresových vlivů a psychosomatických onemocnění). Můžeme se stále učit být silnější tělesně i psychicky a žít propojeni se sebou a vědomě.

 

3.Seminář: Aroma-masáže a využití vonných rostlinných silic

termín dle domluvy

„Omlazující síla doteku a vůní“

Účinně a příjemně můžeme potěšit své tělo i duši, rozradostnit srdce a rozsvítit své „vnitřní slunce“.Naučíte se uvolňující až afrodiziakální masáž celého těla, která uleví i od bolesti a přináší krásu a dobrou náladu. Můžete pak předávat blízkým a také touto cestou prohlubovat a zlepšovat i vztahy s rodinou. V kombinaci s aromatickými oleji se rozproudí krevní, mízní oběh, odplaví stres a zvýší naše životní síla a energie. Rozvinete i schopnosti zacházet s relaxací a rostlinnými silicemi, posílíte fyzické i emocionální tělo, intuici a inspiraci.